top of page

Kurzy

Přijďte si pro to co nevíte. Pořádám kurzy focení v Praze a u klientů doma. Vysvětlím jednoduše, lidsky a tak, že už to nikdy nezapomenete. Nepoužívám složité a technické pojmy, které řada lidí nechápe.

Dostanete rady a vychytávky, na které jsem si roky přicházela sama.

Fotografii jsem na žádné škole nestudovala,  učím se sama a za pochodu. Vše vám ráda předám. Po kurzu získáte ZDARMA 3 konzultace nad vašimi fotkami :)

A pokud toužíte po nové technice, ráda pomůžu i s výběrem, jak nové, tak bazarové.

Kurz focení

Nevzdám to s vámi, když vám to třeba hned nepůjde a jemně vás donutím věc pochopit tak, aby přinesla výsledky. Ten foťák vás musí poslouchat! Ne vy jeho :) On vás!

 

Nebudu mazat med kolem pusy a poskytnu konstruktivní kritiku a jak to můžeme zlepšit, každý nějak začínal.

2.000,-/3 hodiny

- vlastní fotoaparát s nabitou baterií a prázdnou kartou

- chuť tvořit
- lokalita se domlouvá individuálně
- doprava je 9,-/km

Co budete potřebovat?

IMG_3857-fb.jpg

Pár slov od vás..

Eliška

Jestli hledáte někoho, kdo vám ohledně focení opravdu poradí, tak je to právě Monika! Na Moniku jsem narazila náhodou, ale ihned mě její styl focení pohltil, až jsem neváhala a zúčastnila se hned jejího online kurzu ohledně fotografie. 

 

Ačkoliv mám focení jen jako koníček a každé zdokonalení je potřeba, tak náplní našeho rozhovoru byly především postřehy a rady ohledně mého portfolia. 

 

Zaměřily jsme se na portrétní ale i svatební focení. Její zaměření je velmi různorodé, proto dokáže poradit snad ve všem. Díky jejím bohatým zkušenostem mi s přehledem odpověděla na veškeré dotazy a rozšířila mé vědomosti o užitečné tipy, které jsem předtím nevěděla. 

 

Řešily jsme i samotnou komunikaci s lidmi a jak docílit toho, aby se ve vaší přítomnosti focená osoba cítila příjemně. V poslední řadě došlo i na debatu ohledně techniky. Zkrátka jsme probraly focení od A až po Z a vydržela bych Moniky cenné rady poslouchat klidně celý den.

 

Ať už jste zaběhlý fotograf nebo jen amatér jako já, rozhodně doporučuji absolvovat kurz u Moniky. Nejenže budete odcházet obohaceni, ale to, s jakou přátelskou a příjemnou atmosférou celý kurz vedla, je opravdová paráda. Kurz doporučuji všema deseti! Eliška

Poukaz na kurz

Darujte svým blízkým poukaz na kurz focení Darujete tak i vzpomínku a krásný čas, na který budete jistě rádi vzpomínat.


Pro zakoupení poukazu klikněte na tlačítko a vyplňte kontaktní formulář. Obratem se Vám ozvu a po zaplacení Vám přijde poukaz na uvedený email a vy si ho pak jen vytisknete a darujete. Snadné a jednoduché!


Veškeré informace pro rezervaci termínu naleznete na poukazu. Před samotným focením obdarovanému zavolám a domluvíme se na detailech.


Poukaz lze využít zarezervováním termínu focení do 6 měsíců od data nákupu. Rezervaci provádějte ideálně s měsíčním předstihem, aby byla jistota, že váš termín bude opravdu volný.

bottom of page