top of page

Kurzy

Přijďte si pro to co nevíte. Pořádám kurzy focení v Praze a u klientů doma. Vysvětlím jednoduše, lidsky a tak, že už to nikdy nezapomenete. Nepoužívám složité a technické pojmy, které řada lidí nechápe.

Dostanete rady a vychytávky, na které jsem si roky přicházela sama.

Fotografii jsem na žádné škole nestudovala,  učím se sama a za pochodu. Vše vám ráda předám. Po kurzu získáte ZDARMA 3 konzultace nad vašimi fotkami :)

A pokud toužíte po nové technice, ráda pomůžu i s výběrem, jak nové, tak bazarové.

Kurz focení

Nevzdám to s vámi, když vám to třeba hned nepůjde a jemně vás donutím věc pochopit tak, aby přinesla výsledky. Ten foťák vás musí poslouchat! Ne vy jeho :) On vás!

 

Nebudu mazat med kolem pusy a poskytnu konstruktivní kritiku a jak to můžeme zlepšit, každý nějak začínal.

2.000,-/3 hodiny

- vlastní fotoaparát s nabitou baterií a prázdnou kartou

- chuť tvořit
- lokalita se domlouvá individuálně
- doprava je 9,-/km

Co budete potřebovat?

IMG_3857-fb.jpg

Pár slov od vás..

Andrea

Na paní Moniku jsem se obrátila jako začínající fotograf. Jelikož jsem už nějak svůj fotoaparát ovládala, nevěděla jsem co od kurzu základy s digitální zrcadlovkou mohu očekávat.

Už po telefonu mi ale bylo jasné, že to nebude ztráta času. Monča je komunikativní, sympatická, vstřícná a velmi ochotná. Na kurzu mi vysvětlila vše na co jsem se zeptala, ukázala mi věci, které jsem doteď vůbec nevěděla k čemu vlastně jsou a nepoužívala jsem je.

Celé tři hodiny se mi plně věnovala, učila mě hlavně praxí. Z tohoto kurzu si odnáším spoustu nových a důležitých poznatků. Navíc mi nabídla se kdykoli na ní obrátit, když budu potřebovat poradit, poslat jí fotky k hodnocení, takže za mě prostě super.

Určitě bych Moniku doporučila každému začínajícímu fotografovi, který si neví rady se svojí zrcadlovkou a určitě i jako profesionální fotografku, protože ona to fakt umí  a tím to bych vám chtěla ještě jednou moc poděkovat paní Moniko za dnešní kurz.

kurz před.jpg
kurz po.jpg

Před kurzem

Po kurzu

Poukaz na kurz

Darujte svým blízkým poukaz na kurz focení Darujete tak i vzpomínku a krásný čas, na který budete jistě rádi vzpomínat.


Pro zakoupení poukazu klikněte na tlačítko a vyplňte kontaktní formulář. Obratem se Vám ozvu a po zaplacení Vám přijde poukaz na uvedený email a vy si ho pak jen vytisknete a darujete. Snadné a jednoduché!


Veškeré informace pro rezervaci termínu naleznete na poukazu. Před samotným focením obdarovanému zavolám a domluvíme se na detailech.


Poukaz lze využít zarezervováním termínu focení do 6 měsíců od data nákupu. Rezervaci provádějte ideálně s měsíčním předstihem, aby byla jistota, že váš termín bude opravdu volný.

bottom of page