top of page

Boudoir, Glamour, Akt

Ukažte svojí krásu a šarm - získejte sebevědomí

Udělejte si radost, zasloužíte si to. A fotky klidně i darujte, třeba partnerovi ☺

Často mi klientky říkají, že tak skvělý výsledek ani nečekaly ☺ protože najdu pózu a úhel, který vám nejvíc lichotí.

Vše vám ukážu, poradím jak si lehnout, sednout, kam s rukama, tak, aby to vypadalo prostě úchvatně. Fotky vám budu průběžně ukazovat.

Mám vždy radost, když je klientka spokojená, začne mi důvěřovat a tím se víc uvolní.

Jen tak mohou vzniknou skvělé fotky.

full_EU6A0335-1m.jpg

Balíčky

V ceně 3.900,-

  • Konzultace před focením ohledně lokality, oblečení, vizáže

  • 1-2 h focení (exteriér, interiér)

  • 1. fotografie k odsouhlasení retuše jako vzor pro další editaci – glamour fotografie se obvykle retušují víc, jemně se upravují proporce a ladí barvy

  • 8 vyretušovaných fotografií v plném rozlišení v barevné a černobílé formě

  • Úprava další fotografie za 200 Kč/ks

  • V ceně není zahrnuta doprava, vizáž a různé pronájmy

  • Každá další hodina nad rámec domluvené délky focení 600,-

  • Cena dopravy je 9 Kč/km

  • Garance vrácení peněz! Pokud nebudete spokojeni s nafocenými fotkami až je uvidíte a nebudete o ně mít zájem, částku za focení vám vrátím, ale ještě se mi to nikdy nestalo ☺

Co takhle získat všechny fotky?

Je vám líto, že obdržíte jen určitý počet upravených fotek z celého focení a ostatní se smažou?

Fotky jsou exponované tak, že se dají rovnou použít, chybí pouze retuš, kterou ale ne každý ocení, můžete jimi doplnit třeba fotoknihu, nebo udělat radost babičce fotokalendářem, obojí ráda zhotovím.

Cena 1.000,- za všechny fotografie

Jak se připravit?

Je boudoir vhodný jen pro mladé a štíhlé ženy?

Ale vůbec ne, nejde o věk, o váhu, ani barvu pleti…

Co si budete přát skrýt, skryjeme, třeba krajkou, saténovým župánkem apod…a naopak zvýrazníme vaše přednosti, krásné vlasy, pevná ňadra, zadeček..

mým cílem je zachytit vás tak, aby z fotek zářil váš sexappeal, bez ohledu na váš věk či váhu ☺ Každá žena to v sobě má..věřte mi

Vizáž

Fotím u klientky doma, nebo v pronajatém ateliéru. Při tomto stylu focení je vizážistka velmi důležitá. Čím lépe budete vypadat, tím se budete i lépe cítit a na výsledných fotografiích to poznáte.

Vizážistka přijde k vám a bude se o vás starat i během celého focení, přiskočí, doupraví rtěnku, dá stranou pramínek vlasů apod. abych se mohla soustředit na focení a udělat dokonalé fotky.

Jediné, co musíte zařídit sama jsou pěkné nehty a upravené vlasy.

Hlavně se na focení těšte ☺ a před tím si dopřejte kvalitní spánek.

Co s sebou?

Hodí se pěkné spodní prádlo více barev, punčochy, podvazky, saténový župánek, ale klidně i normální šaty, nebo věci, ve kterých je vám dobře a jsou na vás sexy.

Hodí se i boty s vysokým podpadkem a třeba partnerova košile. Pokud jsou to fotky pro partnera jako dárek, vezměte si to, co on má na vás rád ☺ bude mít dvojnásobnou radost.

Budou se fotky publikovat?

Vždy vás požádám o publikaci fotek, ale samozřejmě plně respektuji vaše přání, pokud se vám z jakéhokoliv důvodu nechce.

Publikace slouží k tomu, aby ostatní klienti mohli vidět mou práci, jsem tedy vždy velmi ráda, když klient souhlasí, ale samozřejmě nic není podmínkou

Nahé lidské tělo je nádherné a je lhostejné, zda jste muž či žena. Vzhledem k tomu, že společnost v nás vyvolává a normalizuje dojem, že nahota je pro dospělé a je podřízena cenzuře, je těžké nahotu zbavit sexuálních významů. Ráda bych vás proto vyzvala k tomu, abyste se nad výše zmíněné zkusili povznést a vnímali moje fotografie aktů jako nádherný tvar pro fotografickou studii.

 

Úryvek je z knihy Autoportrét - Natalie Dybisz alias Miss Aniela

Fotoobrazy z vlastních fotek

NechTE sobě, nebo vašemu partnerovi vytvořit obraz z fotek, které pořídíme společně na focení. Stačí si jen vybrat fotografie, velikost a materiál. Domů vám přijde krásná vzpomínka, kterou si můžete vystavit nebo ji darovat.

fotky.jpg
galrie akt
full_EU6A5568-1m.jpg

Pár slov od vás..

Sdenni Photomodel

Focení s Moniku bylo skvělé. Vyrazily jsme fotit. Vše bylo předem plánováno a připraveno. Během focení probíhala úžasná atmosféra plná legrace a uvolněné komunikace. Focení bylo ve vodě i mimo vodu a o mě jako o modelku bylo ve všech směrech dokonale postaráno včetně odvozu, protože nám začalo pršet. Po focení jsem obdržela náhledy fotek a byla jsem unešená. Výsledné fotografie, kterých už pár mám jsou naprosto fantastické. Monika umí zachytit ženskou krásu a krásu těla. Fotka má dokonalou kompozici.  Moc děkuji

Galerie

Pokud byste rádi viděli více fotografií, můžete si prohlédnout album na Facebooku.

bottom of page