Chcete se mnou spolupracovat?

TFP/DVD focení

Znamená doslova „čas za fotografie“ na dvd. Pokud máte zajímavou tvář, nebo nápad, nebo můžete nabídnout cokoliv, co si myslíte, že by mě mohlo zajímat k rozšíření mého portfolia, neváhejte mě kontaktovat. Nabídka platí i pro novorozeňátka do 2 týdnů věku (ne později), ženské i mužské akty, portréty zajímavých tváří…ap.

Podmínky TFP:

TFP je pro vás zcela zdarma

Vytvořené fotografie formou TFP použiju pro svou prezentaci na internetu: web, facebook, instagram a další weby zaměřené na prezentaci fotografí, fotky mohou jít i na výstavu.

Ateliér i exteriér - dle domluvy a druhu focení

Počet vyretušovaných fotografií je omezen, jejich počet záleží na tom, jak se focení celkově povede, tzn. na našich zkušenostech, na délce focení, druhu focení…

Fotky k úpravě vybírám sama.

Samozřejmostí je podpis smlouvy, kterou podepisujeme před focením. Navzájem si s modelkou, či modelem prokážeme totožnost. Mějte proto s sebou občanský průkaz, abychom si navzájem mohli ověřit pravdivost údajů.

Možnost domluvení vizážistky na TFP.

I při focení touto formou očekávejte webovou galerii pro váš náhled. Fotky ale nejsou v žádném případě určeny pro prezentaci na internetu či jinde. Vyčkejte prosím na retuše.

Fotky mám ve zvyku silně retušovat a upravovat a není výjimkou, že u jedné strávím několik hodin. Mějte proto prosím strpení, fotky vám budu posílat postupně po jedné, jak budou hotové. Co se týká počtu fotek, můžu udělat dvě, tři, ale třeba i 20 fotek, když se mi budou líbit a budou se mi hodit do portfolia.