Vaše ohlasy

Velice mne potěší, když mi napíšete stručný ohlas na mou práci.

Zuzana

neděle 22. září 2019

Všem vřele doporučuji... při focení panovala tak úžasná atmosféra, že i kluci neměli s focením problém a vznikly dokonalé fotky. Jako další plus považuji rekvizity, pro kluky úplně top 😊

Michaela

sobota 7. září 2019

Myslím, že jsou lidi krásný fotogenický jako můj syn a pak lidi jako já. Ať se udělá fotka z jakého-li úhlu je to "strašný" . Neumím se na fotkách tvářit a jsem nervózní. ALE s Monikou jsem po chvilce zapomněla, jak se snažit tvářit. Jednoduše jsem se díky ní uvolnila a když jsem následně viděla ty fotky ? Panebože! Já tam byla se synem tak krásná a uvolněná. Jsem z těch fotek skutečně nadšená ! 😍 MOC MOC

Wendy

čtvrtek 5. září 2019

Naše děti jsou snad rok od roku divočejší. Monika s tím ale neměla nejmenší problém. Měla pro děti připravenou i zábavu - nejenže se děti zabavily, ale ještě jim u toho zvládla udělat krásné fotky. Stihla i tu jedinou vteřinku než si naše malá kecla do bláta a zašpinila šatičky. A u focení celé rodiny jsme si vyloženě zablbli. Moniku doporučuji všemi deseti!

Veronika

čtvrtek 29. srpen 2019

Sqvělá práce ❤️❤️, doporučuji Monču - super jednání a krásné výsledky :)

Petra

pondělí 12. srpen 2019

V našem případě na focení směle napochodovala máma, která, jupí, chtěla krásné rodinné foto. Táta, který se nerad fotí, robátko, kterému dost dlouho trvá, než se rozkouká mezi novými lidmi a do té doby řve střídavě „mamíííí, tatíííí, néééé“ a pes, kterého zajímají akorát šišky. To je výzva 😊 A Monika? Klid, pohoda, úsměv – tátu obměkčila, robě přesvědčila, psa neřešila – a ty krásné fotky prostě vyfotila! A my jsme si to užili! Někoho tak mile lidského, trpělivého, profesionálního a prima jsem dlouho nepotkala. Moc rádi se budeme vracet. 😊

Lenka

úterý 10. duben 2019

Při focení je pro mě nejdůležitější vzájemná interakce s fotografem a to jak si "sedneme". S Monikou je skvělá komunikace a domluva, při focení nevzniká žádný stres nebo tlak, focení je v uvolněné a přátelské atmosféře. Umí skvěle poradit jak s pózou, tak výrazem.

Práce profesionála s lidským přístupem. Výsledné fotografie jsou nádherné, protože je na nich zachycena krása, emoce, síla okamžiku, pocity ...

Děkuji za možnost společného focení a za překrásné fotografie.

Edita a Petr

úterý 26. únor 2019

Monika je při focení tak spontánní a uvolněná, že jsme si mohli dovolit cítit se jako by tam nebyla, jakoby se zastavil čas. A tak potom naše fotky působí - bezprostředně a krásně. Moc děkujeme i za fotky s dětmi, pořád se ptají: "Mami a půjdeme zase fotit s Monikou?"

Alena

neděle 24. únor 2019

Je pro mě důležité mít kolem sebe ty správné lidi. Focení s Monikou bylo příjemně strávené odpoledne, kdy mě dokázala vtáhnout do svého příběhu a já zapomněla, že mě u toho i fotí. Výsledkem jsou autentické a přirozené fotky s citlivými úpravami, které odráží mou osobnost a na které se sama ráda dívám.

Monika je opravdový profesionál nejen po stránce technické, ale i po té lidské. Alča dělá mezi lidmi osvětu o hypersenzitivitě, navštivte její blog. Je plný zajímavého čtení o sebepoznání a to se vždy hodí :)

www.alenawehle.cz

Luca

čtvrtek 14. únor 2019

Focení s Monikou bylo naprosto uvolněné, přirozené a bez křečí. I když žena nefotí profesionálně, u Moniky se s ní i přesto tak zachází. Je to citlivá žena s velkou představivostí a krásnou fantazií...na focení s láskou vzpomínám i když už jsou to roky (fotky nestárnou) a za mě Moni 💕ještě jednou velké díky Luca

Lucie

pondělí 4. únor 2019

Moniku můžu vřele doporučit, nafotila náš den D nad mé očekávání. Svatbu jsme si užili a zbyly nám krásné vzpomínky ve formě nádherných fotek od skvělé fotografky :) A rádi se vracíme.

Zuzana

pondělí 14. leden 2019

S Monikou jsme fotili dvakrát. Poprvé v létě, kdy fotila mou rodinu. Syn je na vozíku a měli jsme s sebou dva pejsky a z toho jedno bylo 10 týdenní štěně, navíc bylo šílené vedro, takže focení bylo velmi náročné, ale Monika si s námi dobře poradila. Z fotek jsme všichni nadšeni :)) a máme krásnou vzpomínku.

Podruhé fotila oslavu mého 25letého syna. Fotky jsou prostě nádherné, úžasné, nemám slov. Při prohlížení fotek jsem byla znovu na oslavě :) Opravdu moc děkuji.

Pokud se rozhodujete s kým fotit, tak jedině s Monikou. A my se určitě zase rádi objednáme :)

Gabriela

čtvrtek 20. prosinec 2018

S Monikou fotíme už několikátý rok po sobě. Rádi se za ní vracíme pro její profesionalitu, kvalitu fotografií, “fotografické oko” a velmi příjemnou komunikaci.

To jsou atributy, díky kterým i náročné focení se třemi dětmi proběhne hladce a se skvělými výsledky.

Vlaďka

neděle 9. prosinec 2018

Vánoční focení bylo naše již třetí setkání s Monikou a rádi se vracíme.

Monika má milý, osobní a velmi vřelý přístup. Velice pěkné fotky, spousta rekvizit.

Oceňuji, že zpracované fotky má v archivu a lze je kdykoli doobjednat.

Štěpánka

sobota 8. říjen 2018

Moniku určitě doporučuji pro její osobní přístup a maximální péči o klienta.

Přístupem jsem byla velmi příjemně překvapena a moc spokojena.

Není problém s Monikou fotky v průběhu úprav konzultovat, požadovat úpravy, změny.

Fotky jsou krásné, něžné, přirozené a je z čeho vybírat!

Wendy

Rodinné focení

sobota 1. září 2018

Jako už každoročně, i letos proběhlo focení s Monikou na jedničku. Jednání příjemné, rychlé dodání fotek, prostě skvělý servis. Už se moc těšíme na další focení, zase za rok!

Lucie

Příjemné focení u řeky

pondělí 13. srpen 2018

Fotografování s Monikou bylo moc fajn. Ostatně jako i domluva a následné dodání fotek. Se vším maximální spokojenost a předpokládám, že jsme se neviděli naposledy. Krásná památka na rozrůstání naší rodiny. Moc děkuji za vše a ostatním mohu jen doporučit.

Petra

Super focení s dětmi

neděle 5. srpen 2018

Užili jsme si super focení s našimi dvojčaty, máme krásné fotky dětí i celé rodiny. Monika to s dětmi parádně umí, takže i naši „sabotéři“ spolupracovali a s radostí pózovali :-). Moc děkujeme!

Sdenni Photomodel

Voda

sobota 4. srpen 2018

Focení s Moniku bylo skvělé. Měli jsme spolu sraz na vlakové zastávce společně ještě s jejím fotografickým kamarádem Markem. Musím říct, že jsou skvěle se doplňující fotografická dvojka. Vyrazili jsme fotit. Vše bylo předem plánováno a připraveno, Monika a Marek jsou plní skvělých nápadů a mají jasnou představu co a jak. Během focení probíhala úžasná atmosféra plná legrace a uvolněné komunikace. Focení bylo ve vodě i mimo vodu a o mě jako o modelku bylo ve všech směrech dokonale postaráno včetně odvozu, protože nám začalo pršet. Po focení jsem obdržela náhledy fotek a byla jsem unešená. Výsledné fotografie, kterých už pár mám jsou naprosto fantastické. Monika umí zachytit ženskou krásu a krásu těla. Fotka má dokonalou kompozici. Jsem moc ráda, Mony, že jsme spolu mohly spolupracovat. Moc děkuji. Sdenni Photomodel

Martin Z.

Pracovní fotografie

sobota 4. srpen 2018

Potřeboval jsem mít nějaké portrétní fotografie kvůli práci. S Monikou proběhlo vše perfektně :) Vybrala skvělou lokaci venku, nafotili jsme různé pohledy i typy fotek a během hodinky a půl bylo vše hotové! Ještě jednou díky moc!

Martina H.

sobota 28. červenec 2018

Tento neuvěřitelný zázrak v lidském životě zachytila Monika svým fotoaparátem jen dva dny před mým porodem. Její milý přístup, cit pro detail, vášeň k fotografování nám dali památku v podobě krásných snímků. Těšíme se na další focení, Moniko, již ve třech - jako rodina 😊

Klára Doležalová

Business portrét

neděle 28. květen 2017

Konečně mám krásný business portrét! Focení probíhalo v přátelské a uvolněné atmosféře. Děkuji Monice za rady a doporučení jak zapózovat, kam s rukama atd. :-) Monika je profesionálka a přesně ví, co k vám jde. Díky tomu je výsledná fotografie moc povedená a přirozená. Prostě taková, jakou jsem si představovala!

Aneta

Focení je zábava

pondělí 7. listopad 2016

Moc děkuji Monice za skvělé focení. Moc jsem si to užila já jako těhulka u časosběrných fotek a také u vody s mým přítelem a s 2 letou dcerkou. Vždy ochotně poradila s oblečením, líčením i detaily. Monika má skvělý přístup k dětem, je lidská a je profík každým coulem. Fotky dodává velmi rychle a na výsledek se můžete dívat pořád dokola, protože její umění se jen tak neokouká. Všem doporučuji a Monice moc fandím.

Tomáš Šobr

Kytice, masáže

pátek 3. červen 2016

Děkuji za nafocení svatebních kytic a nově otevřeného masážního studia. Rád vnímám Mončinu soustředěnou kreativní práci. S výsledkem jsem VELMI spokojen.

Alexandra Vejsadová

Nejlepší z nejlepších

úterý 26. srpen 2014

Monča je velmi milá, talentovaná, trpělivá a fantazií oplývající fotografka. Dokáže člověka moc pozitivně naladit a modelku na focení skvěle uvolnit ať už je oblečená či nahá :) Focení s tebou byla nejen velká zábava, ale i cenná zkušenost. Takhle jsem si fotografování, kdy já jsem před objektivem a ne za ním, ještě neužila :)) Držím ti moc palce ve tvé fotografické kariéře. Máš nápad a elán, což je v dnešní době to nejcennější. Moc se těším na další focení a doufám, že těch příležitostí a nápadů bude stále víc. Hodně štěstí Mony a ještě jednou děkuji bylo to skvělé!

Monika Š.

focení dětí

středa 4. prosinec 2013

Moc děkuji za focení dětí. Paní Monika je úžasná. Poradila dětem s výběrem oblečení, dceři (12 let) s nalíčením, tak aby byla výrazná a vypadala na svůj věk. Syn (17 let) první minuty trpěl, ale po chvíli se v příjemném prostředí uvolnil a užil si to jako jeho sestra. Mě pomohla s výběrem fotografií. Výsledek stojí za to. Děkuji!

Dáša

Rodinné focení

středa 27. listopad 2013

Mockrát děkujeme celá rodina za krásný zážitek z focení. Prvotní ostych z nás okamžitě spadnul a užili jsme si celá rodina skvělé dvě hodiny. Výsledné fotografie jsou úžasné a hlavně Monika dokázala přesvědčit i mně (tj. maminku), abych se vyfotila se svými dětmi, což jsem původně vůbec neměla v plánu a vznikly opravdu úžasné fotky. Moc díky ještě jednou a na jaře to zkusíme ještě někde v přírodě třeba i s tatínkem.

Anička S.

Nejkrásnější fotozážitek :-)

úterý 29. říjen 2013

Focení s Moničkou patřilo beze sporu mezi jedno z mých NEJ!!! Od samého začátku jsem byla v těch nejlepších rukách a komfort při focení jsem si užívala celý den. :) Monča spolu s vizážistkou odváděly svoji práci na 200 % a díky jejich preciznosti a citu pro detail vznikly neobyčejné fotografie. Je to hlavně tím, že Monička ví, co chce a pro skvělý výsledek je schopná lézt i po stromech... :-))) Děkuji za úžasný zážitek, za nádherné fotky a za úžasnou atmosféru při focení. ;-) Snad nebylo poslední... :)

Iveta Ch.

focení mě a mého 4 měsíčního syna

čtvrtek 10. říjen 2013

Skvělá spolupráce, Monika se nám snažila maximálně vyjít vstříct. CD s fotkami dostanete tak rychle, jak jste schopni si vybrat sve "favority". Já vybírala 14 fotek z nějakých 200 kusů a nebylo to jednoduché. Kdybych mohla, vybrala bych jic víc;) děkuju za ty fotky, které mi budou připomínat, jak byl můj Malý malý :D

Irena Kmínková

Děkujeme :-)

neděle 23. červen 2013

Srdečné díky za vaši krásnou a rychlou práci. Jsme velmi spokojeni a těšíme se za nějaký čas opět u Vás nafotografovanou:-)